Jsme dokonale sehraný tým        

Představujeme Vám

nás

Uvědomujeme si, že život s Alzheimerem není snadný a péče o nejbližší je fyzicky, ale především psychicky náročná. Ve spolupráci se zkušenými odborníky z oboru poskytujeme komplexní služby určené lidem v seniorském věku s Alzheimerovou diagnózou. 

Poskytujeme nadstandardní služby osobních asistentů, zdravotní i rehabilitační péči i vynikající kuchyni. Zajišťujeme také náplň volného času s ohledem na zájmy klientů, jejich potřeby a možnosti a v úzké součinnosti s rodinou se snažíme vytvořit podmínky i prostředí pro příjemný pobyt. Kvalita našich služeb se opírá o moderní technologické vybavení, které nabízí dnešní doba a dále o dostatečný počet trpělivých profesionálů, kteří poskytují podporu 24h denně.

Spolupracujeme s klinikami a vědeckými centry při výzkumu Alzheimerovi choroby v České republice i v Evropě. Podporujeme vědecké výzkumy vedoucí k eliminací dopadu na plnohodnotný život člověka a i proto jsme si dali za cíl stát se vlastním výzkumným centrem a přispívat svými vědomostmi, a díky tomu, že jsme s našimi klienty každý den, tak i zkušenostmi do vývoje metod a prostředků, které k tomu přispějí a udělají každému život lepší a duševně bohatší.  


...pro každého každý den