Jsme dokonale sehraný tým 

Představujeme Vám

nás

Uvědomujeme si, že život s Alzheimerem není snadný a péče o nejbližší je fyzicky, ale především psychicky náročná. Ve spolupráci se zkušenými odborníky z oboru poskytujeme komplexní služby určené lidem v seniorském věku s Alzheimerovou diagnózou. 

Poskytujeme nadstandardní služby osobních asistentů, zdravotní i rehabilitační péči i vynikající kuchyni. Zajišťujeme také náplň volného času s ohledem na vaše zájmy, potřeby a možnosti a v úzké součinnosti s rodinou každého klienta se snažíme vytvořit podmínky i prostředí pro příjemný pobyt. Kvalita našich služeb se opírá o nejmodernější technologické vybavení, které nabízí dnešní doba a dále o dostatečný počet trpělivých profesionálů, kteří poskytují podporu 24h denně.

Spolupracujeme s klinikami a vědeckými centry při výzkumu Alzheimerovi choroby v České republice i v Evropě. Podporujeme vědecké výzkumy vedoucí k eliminací dopadu na plnohodnotný život člověka a i proto jsme si dali za cíl stát se vlastním výzkumným centrem a přispívat svými vědomostmi, a díky tomu, že jsme s Vámi každý den, tak i zkušenostmi do vývoje metod a prostředků, které k tomu přispějí a udělají Vám život lepší a duševně bohatší.  

Areál v Ústí nad Labem vybudovaný na počátku třicátých let minulého století prošel komplexní rekonstrukcí, aby i v těch nejmenších detailech vyhovoval Vašim potřebám pro spokojený život. V komplexu sloužíme 96 klientům a zaměstnáváme 56 lidí z toho je 37 ve zdravotnické a ošetřovatelské péči.


Chcete být u nás? Vše vyřídíme za Vás

Stačí nám pouze váš souhlas, že u nás chcete být doma. Následně na základě přihlášky a plné moci vyřídíme veškeré smlouvy, písemnosti, pojišťovny, lékaře i banky. Celý tento proces trvá max. 21 dní. Nastoupit můžete již v den podpisu žádosti a plné moci.

Po oslovení se s Vámi spojí náš zástupce a domluvíte se na osobní schůzce.  Během této schůzky Vám poskytne kompletní informace o domově, denním režimu v našem zařízení, podmínkách přijetí a ochotně zodpoví všechny vaše dotazy. Každý klient pak s námi před nástupem do Domova uzavře písemnou Smlouvu o poskytnutí sociální péče, která upravuje konkrétní požadavky a potřeby a specifikuje způsob poskytování služeb a zapojení do vědeckých výzkumů.

Alzheimer centrum VANOV

Vila Josef Hönig

Čajkovského 1837/C, 472 02 Ústí nad Labem - Vanov

Kompletně renovovaná vila továrníka Josefa Höniga se  zachovanými dobovými interiéry z 30tých let minulého století, evakuační výtah obsluhující všechny patra, jedno a dvoulůžkové pokoje, společenská místnost s renovovaným salonkem s krbem dle původních návrhů. Centrální ozvučení budovy včetně komunikačního systému sestra/pacient. 

Výbavení

Jídelna -  - Höniguv salonek - knihovna s krbem - terasa s výhledem na polabský pacifik, rehabilitační místnost - solná jeskyně - dílny pro ruční práce.
Alzheimer centrum VANOV

Vila Heinrich Schicht

Čajkovského 1837/A, 472 02 Ústí nad Labem - Vanov

Kompletně renovované a v plné míře i při současném využívání zachované dobové interiéry z 30tých let minulého století, evakuační výtah obsluhující všechny patra, apartmány pro manželské páry, jedno a dvoulůžkové pokoje, sofistikovaný navigační systém, společenské místnosti v každém patře s renovovaným Schichtovým salonkem dle původních návrhů. Centrální ozvučení budovy včetně komunikačního systému sestra/pacient. Prohlédnout..

Vybavení

Jídelna - Schichtova cukrárna s kavárnou - hudební salonek - recepce - galerie - knihovna s krbem - kuřácký salonek - kinosál - rehabilitační místnost - fitcentrum - dílny pro ruční práce - kosmetický a kadeřnický salón - Schichtuv dobový salonek

Alzheimer centrum VANOV

Vila dům Karl Benz

Čajkovského 1837/B, 472 02 Ústí nad Labem - Vanov

Dům Karla Benze je kompletně renovovaná budova vysokoškolských kolejí, kterou jsme vzhledem přizpůsobily odkazu areálu a sousedních budov, tak aby splynula a působila, že tam patří od samého počátku a to včetně dobových interiérů 30tých let minulého století. 2 evakuační výtahy obsluhující všechna patra, apartmány pro manželské páry, jedno a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, kompletně klimatizováno, sofistikovaný navigační systém, centrální ozvučení budovy včetně komunikačního systému sestra/pacient. Samozřejmostí je wi-fi

Výbavení

Jídelna - společenská místnost - knihovna - rehabilitační a masážní místnost - kosmetický a kadeřnický salon - fyzioterapie - dílny pro ruční práce - kuchyň pro společné vaření - Finská sauna